• Úspěchy v soutěžích

• Naši žáci v uplynulém období získali několik cenných úspěchů v soutěžích a olympiádách. Vítězství a postup do krajského kola jsme získali v soutěži v Aj Angličtina nás baví stejně jako v zeměpisné olympiádě v kategorii 8. a 9. třída. Postup do krajského kola slaví také dvě žákyně v recitační soutěži.

• Recitační přehlídka - školní kolo

• Ve středu 13. února se v dopoledních hodinách ve vestibulu školy uskutečnila tradiční školní recitační přehlídka. Své nadání předvedly děti z prvního stupně i zkušení recitátoři z vyšších ročníků. Ti nejtalentovanější se pokusí upět v okresním kole recitační soutěže.

• Předání prvních vysvědčení

• Ve čtvrtek 31. ledna naši prvňáčci tradičně obdrželi z rukou pana starosty první vysvědčení a knížku jako dárek. Sdílená galerie.

• Vánoční akademie

• Jako rozloučení s rokem 2018 připravili žáci naší školy pro své rodiče a další hosty vánoční vystoupení. Fotogalerie

• Florbalové turnaje

• Na konci roku probíhají tradičně různé florbalové turnaje. ve školním turnaji 1. stupně zvítězila 5.B, na druhé stupni opět favoriti z 8. třídy. Fotografie

• VELKÁ ŠKOLNÍ SOUTĚŽ KE 100. VÝROČÍ VZNIKU ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY

• Vítězi školní soutěže se stali Tomáš Svoboda, Barbora Hartová a Filip Štěrba.

• Oslava 100. výročí vzniku Československa

• Pěvecký sbor ZUŠ (doplněný o bývalé absolventky) se zůčastnil slavnostní akce uspořádané městem Žlutice k oslavě výročí vzniku republiky.

• Školní svačiny

• I v novém školním roce bude pro žáky připravovat školní kuchyně svačiny na malou i velkou přestávku. O malé přestávce je možné svačinu odnést s sebou,  na velkou přestávku si žáci mohou objednat svačinu formou švédských stolů.

• Úprava časového rozvržení vyučovacích hodin

• Od nového školního roku se změnilo nastavení vyučovacích hodin a přestávek takto:

1.hodina 8.00 - 8.45; 2.hodina 8.55 - 9.40; 3.hodina 10.00 - 10.45; 4.hodina 10.55 - 11.40; 5.hodina 11.45 -12.30; 6.hodina 12.40 - 13.25; 7.hodina 13.30 -14.15; 8.hodina 14.20 - 15.05

• Školní rok 2018/19

• Školní rok 2018/2019 bude zahájen v pondělí 3. září 2018 v 8 hodin před budovou školy.

Již v týdnu před zahájením mohou žáci a rodiče objednávat stravování ve školní jídelně a vyřizovat další administrativní záležitosti.

Organizace školního roku 2018/19.pdf​​​​​​​