• Změna přihlašování obědů

• Od 8. 5. 2023 dochází k modernizaci systému výdeje ve školní jídelně. Terminál na objednávání obědů v jídelně již nebude fungovat.

Objednávání obědů bude tedy možné pouze:

• v aplikaci https://www.strava.cz/strava/Stravnik/Prihlaseni

• osobně u vedoucí školní jídelny.

• telefonicky – tel. 725 958 984 od 7:00 do 14:00  (i formou sms)

• na e-mailové adrese: kuchyne@zszlutice.cz

• ve škole na informačním dotykovém panelu (kdy žáci musí mít přihlašovací údaje)

Obědy musí být přihlášeny nejpozději 2 pracovní dny dopředu.

Odhlášky se provádí v pracovní dny nejpozději den předem do 14:00. V případě nemoci v ten daný den do 8:00 telefonicky (i formou sms).

• Úspěch školního volejbalu

• Naše volejbalistky a volejbalisté se v úterý 4.4. 2023 účastnili velmi dobře obsazeného žákovského turnaje zařazeného do meziškolní olympiády a úspěšně v něm bodovali.

Celkem se turnaje účastnilo pět družstev chlapců a osm družstev holek (rozdělených do dvou skupin A a B). Kluci po velkých bojích brali nepopulární bramborové medaile. A dívky si po suveréním vítězství ve skupině (bez ztráty setu) dokráčely pro semifinále. O velmi vyrovnaném boji se ZŠ Masarykova Ostrov svědčí výsledek 20:9, 10:20 (sety byly zkráceny do 20). O pouhý jediný míč jsme se radovaly z výhry a postupu do krajského kola, kam spolu s námi postoupily i vítězky druhého semifinále - Gymnázium Karlovy Vary. Šest nejlepších týmů z karlovarského kraje se utká 25. dubna v Hale míčových sportů v Karlových Varech.

Děkujeme holkám a klukům za výbornou reprezentaci školy.

Naši školu reprezentovali: L. Bílá, A. Bílková, B. Slunčíková, V. Švecová, A. Veselá, T. Ondřejčková, J. Žigmondová, M. Bílý, J. Čihoský, J. Kohout, J. Obermajer,J. Odlevák, J. Smrčka, R. Smrčka, D. Starý

Eva Svobodová, Josef Hudec