• Projekt „Modernizace podmínek vzdělávání“

• Registrační číslo projektu: CZ.06.05.01/00/22_048/0003135
        • Výzva: 48. výzva IROP - Vzdělávání - SC 5.1 (CLLD) z Integrovaného regionálního operačního programu

Cílem projektu je zkvalitnění vzdělávací infrastruktury pro přírodní vědy. Prostřednictvím investice do moderního vybavení odborných učeben bude zlepšena kvalita formálního vzdělávání s důrazem na rozvoj podporované odborné oblasti vzdělávání přírodní vědy a tím se zvýší reálná budoucí uplatnitelnost žáků na trhu práce. Cíl má vazbu na vzdělávací oblasti a obory RVP ZV Člověk a příroda (Zeměpis, Přírodopis, Fyzika, Chemie).

Dalším cílem je využívání odborné učebny minimálně 75 % časového využití pro formální výuku a neformální vzdělávání odborných předmětů v oblasti přírodních věd, polytechnického vzdělávání, cizího jazyka nebo práce s digitálními technologiemi. Odborná učebna bude využita minimálně 75 % časového využití pro formální výuku a neformální vzdělávání odborných předmětů.

Výstupem projektu je modernizovaná odborná učebna zeměpisu a kabinet přírodních věd. Pro zajištění bezbariérovosti bude pořízen schodolez.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií. Struktura financování je 95% z Evropské unie, 0% ze státního rozpočtu a 5% z rozpočtu žadatele.

• Zapojme se všichni

• Podpora škol s nadprůměrným zastoupením sociálně znevýhodněných  žáků (Č. j.: MSMT-12036/2023-2).

• Šablony III

• Naše škola je zapojena do projektu Šablony 2 - ZŠ a ZUŠ Žlutice