• Rozhýbeme Žlutice - Geocaching

• Po skončení první části soutěže "Rozhýbeme Žlutice" Vám nabízíme k možnému využití další aktivitu - Geocaching. Zájemci tedy mají možnost se zapojit, pokračovat v pohybových aktivitách a poznávat okolí Žlutic. Základním cílem je doložit, že jste objevili všechny připravené skrýše. Nebo nabídku můžete využít pouze jako motivaci k výletů po městě a okolí. V příloze najdete základní informace a zadání aktivity. Podrobnosti získáte ve speciální Google učebně.

• Výuka od 8. března 2021

• Vzhledem k platným hygienickým opatřením bude od pondělí 8. března 2021 probíhat veškeré vyučování pouze distanční formou (a to včetně výuky žáků z 1. a 2. ročníku). Škola bude pro žáky uzavřena. Výjimkou je převzetí výukových materiálů na recepci školy (8.30 - 14 hod.), případně (zcela výjimečně) individuální konzultace po dohodě s pedagogem. Individuální vyzvedávání obědů ve školní jídelně je po domluvě s vedoucí školní kuchyně možné.