• Ani v "době koronavirové" múzy nemlčí

• Že mezi žáky naší školy je mnoho šikovných, dokazuje i jedna z domácích prací žákyně sedmého ročníku.

Večerní procházka.pdf

• Roušky

• Vážení rodiče, zákonní zástupci a kolegové,

chtěla bych touto cestou poděkovat všem kolegyním, které pomáhají šitím roušek v naší škole a zároveň doma. V tuto chvíli mají „našito“ cca 500 roušek. Ty šijí pro Žlutice, Krajskou nemocnici Karlovy Vary a firmu Sova. Také bych chtěla poděkovat paní A. Adámkové (Město Žlutice) a všem ostatním, kteří přispěli materiálem, bez kterého by to nešlo. Roušky nejsou jednorázové. Je potřeba se o ně také starat (vyvařit a vyžehlit) a pak je používat dále.

Přeji pevné nervy v této nelehké době a … NOSTE ROUŠKY!!!. Mysleme na to, že „Moje rouška chrání tebe a tvoje rouška chrání mě“.

S pozdravem M. Volemanová