• Úspěch v okresním kole olympiády v ČJ

• Vítězkou okresního kola olympiády v českém jazyce se stala naše žákyně Dominika Boková z 9.A. Dominika následně uspěla i ve finále krajském a vybojovala postup do republikového kola. Gratulujeme.

• Upozornění ze školní kuchyně

• Od počátku měsíce března hradí stravování ve školní jídelně dětským strávníkům město Žlutice. Bohužel se velmi brzy stalo to, čeho jsme se obávali. Část dětí na přihlášené a zaplacené obědy nedorazí.

Žádáme tedy rodiče, aby důsledně odhlašovali obědy v případě nepřítomnosti žáka ve škole. Odhlášky se provádí nejpozději do 8 hod. ráno. Pokud si žák nebude opakovaně vyzvedávat objednané obědy, bude z projektu města vyřazen.

Připadné dotazy o projektu zodpovíme na telefonu 725958984 případně mailem: kuchyne@zszlutice.cz.

• Recitační přehlídka 2022

• Po roční přestávce, způsobené pandemií nemoci Covid 19, se ve středu 23. února konala tradiční školní recitační přehlídka.

Jako vystupující se jí zúčastnili zástupci většiny tříd naší školy, jejich výkony potleskem ocenilo početné publikum.

V okresním kole soutěže nás bude již poněkolikáté reprezentovat žákyně 9. A Dominika Boková.