• Obory studia

• ZUŠ nabízí základní vzdělání ve oborech - HUDEBNÍM, VÝTVARNÉM a TANEČNÍM.

Hudební obor: Hra na zobcovou flétnu ( soprán, alt, tenor, bas), Hra na příčnou flétnu, Hra na klarinet, Hra na saxofon (Es alt, tenor), Hra na klavír, Hra na kytaru, Hra na akordeon, Hra na housle, Bicí nástroje, Sólový zpěv.

• Školné

• Hudební obor:

Žlutice:

obor (vzdělávací zaměření)  2300,-/rok (1150,- / ½ rok)

Bochov:

obor (vzdělávací zaměření)  3000,-/ rok (1500,- / ½ rok)

Chyše:

obor (vzdělávací zaměření)  2600,-/rok (1300,-/ ½ rok)

Výtvarný obor:

1600,-/rok (800,-/ ½ rok)

Taneční obor:

1000, -/ rok (500, -/ ½ rok)