• Školní florbalové turnaje

• Každoroční školní florbalové turnaje měly předpokládané vítěze. Na 1. stupni zvítězila třída 5.B, na druhém pak favorizovaní sedmáci. Další fotografie najdete ve školní galerii.

• Osmáci v Techmánii

• Jakožto každoročně, tak i letos se žáci osmých tříd zúčastnili exkurze přírodovědného centra Techmania Science Center v Plzni. Každý rok nás překvapí nové aktivity, zajímavosti z oblasti přírodních věd a speciální tématické bloky. Letošní speciální bloky umožnily jedné skupině žáků seznámit se s vesmírem v tamním 3D Planetáriu, naší Galaxií a sluneční soustavou. Druhá skupina poznávala smysly lidského těla a v laboratoři si vyzkoušela i jejich fungování při výrobě  vlastního parfému. Techmania Science center dále nabídl spoustu experimentů, interaktivních exponátů souvisejících s přírodními jevy a zákonitostmi z oboru přírodních věd, ale i z oboru lidských činností. Všem se nám tam moc líbilo a těšíme se na další návštěvu!

Maňáková M.